NAUTINEK – zbierz i zgarnij nagrody
Akcja polega na zebraniu nalepek na kartę motywacyjną, wydana przez instruktora. Nalepki otrzymuje każdy po zajęciach ( 1 zajęcia = 1nalepka ) z zastrzeżeniem, że instruktor może wydać więcej /miej nalepek według własnego uznania. Zapełniamy kartę od napisu start przechodząc przez kolejne levele. Przy zapełnieniu danego levelu dzieci idą z kartą do instruktora/ recepcji Nautinek Figlopark i wymieniają na nagrodę przyporządkowaną do danego levelu ( przy odbiorze nagrody następuje podpis jej wydania . Akcja trwa od 24.10.2025 do 28.06.2026 z zastrzeżeniem 1 karta na 1 dziecko.
Organizator zachowuje sobie prawo do zmiany nagród na inne np. model/wzór/rodzaj itp
Jak grać ?
Zaczynamy od pola start i wypełniamy kartę naklejkami na kolejne levele. Uwaga nie ma możliwości zbierania naklejek w innej kolejności niż podana na karcie- level 1 (magnes), level 2 (bidon), level 3 (t-shirt) level master – nagroda niespodzianka za zdobycie tego levelu poznacie końcem marca.


