Play Day - Tor wodny i zabawy w wodzie -akcja charytatywna

Szczegóły wydarzenia:

Zapraszamy serdecznie do udziału w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez Szkołę Pływania Nautinek, Nautinek Figlopark oraz GOSiTR Nautica – Play Day! To niepowtarzalna okazja do korzystania z toru wodnego, piana party i zabawy w wodzie, które odbędą się na basenie w Gorzycach oraz skorzystania z Nautinek Figloparku i animacji za darmo- prosimy tylko o dobrowolne wpłaty dla Tomka.

Data i Czas:

Wydarzenie odbędzie się  30 maj 2024 r., w godzinach 10:00 – 16:00.

Lokalizacja:

GOSiR Nautica & Nautinek Figlopark ul.Bogumińska 31 Gorzyce 44-350

Dla kogo? :

Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci jak i rodziców

Opłaty:

Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy. Organizujemy jednak zbiórkę charytatywną na leczenie Tomka Kasprzaka, naszego byłego ucznia który walczy z białaczką i grzybicą. Każda, nawet najmniejsza, kwota będzie niezmiernie ceniona i przeznaczona na ten szczytny cel.

Wejście:

Gwarancją wejścia na PlayDay na basenie jest zapis przez formularz- wejścia na basen są o pełnej godzinie zabawa trwa 60 min. Wejście na Nautinek Figlopark nie jest potrzebna rejestracja.

<div class=’activenow-form-container activenow-form-80588-container’><center><img src=’https://www.activenow.io/assets/ripple.gif’ width=’100px’/></center><script async src=’https://app.activenow.io/external/signup_form/load_by_js?category=&city_id=&code=TUjMQIhwD6VE6suI&school_id=4780&signup_form_id=80588&venue_id=&zz=’></script></div>

Link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/nautinek-dla-tomka

podczas wyrażenia będzie również puszka do której będzie można przekazać darowizne

Rejestracja

Regulamin:

  1. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, lecz każdy uczestnik zachęcany jest do dobrowolnej wpłaty na zbiórkę charytatywną.
  2. Dzieci powyżej 12 roku życia  mogą brać udziału w wydarzeniu bez opiekuna.
  3. Wszyscy uczestnicy muszą przestrzegać zasad bezpieczeństwa obowiązujących na basenie.
  4. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek urazy lub szkody, które mogą wyniknąć podczas wydarzenia.
  5. Zgłoszenie na wydarzenie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Z niecierpliwością czekamy na waszą obecność i wspólną zabawę, jednocześnie wspierając naszego przyjaciela w walce z białaczką!